Альберо

Cheapest Price For Ambien Професійні салони дверей та підлоги

https://www.ghossainsbakery.com/2022/04/n31ojp6

Пн.-Пт.: 09:00-18:00

Альберо

https://www.culturaenvena.org/6sapc0x «Альберо» — це професійні салони дверей та підлоги.

Альберо пропонує широкий асортимент підлогового покриття та дверей: ламінат, вінілова підлога, паркетна дошка, художній паркет, масивна дошка, вхідні та міжкімнатні двері,  дверна фурнітура, аксесуари.

https://www.braviodellebotti.com/aepdhb1jurx Торгова марка «Альберо» зібрала на своїх торгових площах продукцію найвідоміших українських та світових виробників, які відрізняються новітнім підходом та яскравими дизайнерськими рішеннями.

https://www.chipbay.uk/yufao845b2 Асортимент товарів різноманітний: двері з масиву натурального дерева, покриті шпонованом, екошпоном, суцільно-скляні, емальовані, вхідні металеві двері, протипожежні двері та двері прихованого монтажу. Підлога вражає різноманіттям: ламінат, паркетна дошка, масивна дошка, художній та геометричний паркет, коркова та вінілова підлога. Прекрасні колекції підлоги, що представлені у сучасному, класичному та вінтажному стилях надовго принесуть у ваш дім красу та комфорт. Якісна та різноманітна дверна фурнітура та комплектуючі, що широко представлені в салонах ТМ «Альберо», ідеально доповнять основну покупку дверей чи підлоги.

Менеджери-консультанти допоможуть правильно підібрати необхідні товари саме для вашого приміщення. Новітні технології, безпечність, якість та широкий вибір не залишать Вас байдужими!

Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, тому у наших салонах ви можете скористатись додатковими послугами: заміри дверей, доставка товарів, монтаж та демонтаж дверей.

Чекаємо на Вас, адже Альберо — ваш професійний помічник у виборі дверей та підлоги!

Контакти:

0 800 21 88 33

www.albero.com.ua

 

Інші торгові марки