Альберо

Професійні салони дверей та підлоги

Пн.-Пт.: 09:00-18:00

Альберо

«Альберо» — це професійні салони дверей та підлоги.

Альберо пропонує широкий асортимент підлогового покриття та дверей: ламінат, вінілова підлога, паркетна дошка, художній паркет, масивна дошка, вхідні та міжкімнатні двері,  дверна фурнітура, аксесуари.

Торгова марка «Альберо» зібрала на своїх торгових площах продукцію найвідоміших українських та світових виробників, які відрізняються новітнім підходом та яскравими дизайнерськими рішеннями.

Асортимент товарів різноманітний: двері з масиву натурального дерева, покриті шпонованом, екошпоном, суцільно-скляні, емальовані, вхідні металеві двері, протипожежні двері та двері прихованого монтажу. Підлога вражає різноманіттям: ламінат, паркетна дошка, масивна дошка, художній та геометричний паркет, коркова та вінілова підлога. Прекрасні колекції підлоги, що представлені у сучасному, класичному та вінтажному стилях надовго принесуть у ваш дім красу та комфорт. Якісна та різноманітна дверна фурнітура та комплектуючі, що широко представлені в салонах ТМ «Альберо», ідеально доповнять основну покупку дверей чи підлоги.

Менеджери-консультанти допоможуть правильно підібрати необхідні товари саме для вашого приміщення. Новітні технології, безпечність, якість та широкий вибір не залишать Вас байдужими!

Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, тому у наших салонах ви можете скористатись додатковими послугами: заміри дверей, доставка товарів, монтаж та демонтаж дверей.

Чекаємо на Вас, адже Альберо — ваш професійний помічник у виборі дверей та підлоги!

Контакти:

0 800 21 88 33

www.albero.com.ua

 

Інші торгові марки