Роял Фасад

Пн.-Пт.: 09:00-18:00

Роял Фасад

 Компанія Роял Фасад успішно виробляє і реалізує по всій Україні клінкерні термопанелі на основі спіненого або екструдованого пінополістиролу з впресованою клінкерною плиткою польських, німецьких чи українських виробників.

Процес вакуумного пресування по запатентованій ТОВ Роял Фасад технології дозволяє поліуретановому однокомпонентному клею глибоко проникати в структуру утеплювача і плитки, що робить їх зв’язок максимально міцним.

Термопанель з клінкерною плиткою використовується у тих випадках, якщо замовник хоче утеплити будинок, офісний центр, готельний комплекс, виробничий майданчик, багатоквартирний будинок, котеджне містечко, комунальні будівлі і так далі.

У чому особливість клінкерної термопанелі TM Royal Façade?

 1. Екологічність – використовується сертифікована Європейським Союзом сировина для виробництва клінкерних термопанелей.
 2. Безпека – клінкерна плитка – абсолютно негорючий будівельний матеріал. Пінополістирол же самозатухаючий. Компанія має всі необхідні пожежні сертифікати на свою продукцію.
 3. Довговічність – не менше 50 років експлуатації!
 4. Гарантія 15 років від виробника. Компанія несе повну юридичну відповідальність!
 5. Ціна – вартість клінкерних термопанелей від 420 грн за м2 що робить їх доступними. Наприклад, вартість аналогічних панелей в Німеччині на поліуретані – від 120 євро за м2.
 6. Технологія виробництва – Роял Фасад – єдина в Україні компанія, що виготовляє термопанелі на вакуумних пресувальних станках. Лабораторні випробування показали, що показники адгезії клею в утеплювач і плитку перевершують норми у 5 разів! А це означає, що плитка не буде відпадати з утеплювача, як запитують іноді клієнти.
 7. «Під ключ» – компанія надає повний комплекс послуг:
 • замір;
 • 3D візуалізація;
 • розрахунок товщини утеплювача;
 • розкладка термопанелей і докладне креслення в програмі AutoCad;
 • доставка;
 • монтаж або шеф-монтаж;
 • гарантійне обслуговування.

www.termopaneli.com.ua

Інші партнери

Бажаєте стати нашим партнером?

uk